Vereség a Magyar Kupában

A második játékrészre a vecsésiek jöttek ki frissebben, felzárkóztak, s a 36. percre már csak négy gólos előnyük maradt. Egy hétméteres erejéig Décsi is pályára lépett és hárította a büntetőt. A 45.percre Szabó hetesgóljával és Décsi újabb büntető védésével ismét megléptek öt góllal. Pulai nem véletlenül tért vissza a kapuba, sorozatos védései és a fontos kipattanó labdák megszerzése 20-14-es vezetést hozott az utolsó tíz percre fordulva. Zsinórban három gyors gól következett így percek alatt kilenc gólosra duzzadt az előnyük. A 28. percben Czene első góljával a tíz gólos különbséget érő 24. gólunkat dobta, melyet egy vecsési gól követett. Az utolsó percben lassú lefolyású támadásunk végén Sokoray hosszú passzával került helyzetbe Papp és zúdította a kapuba a győztes gólt. Végeredmény: 25-15.

Agrofeed ETO-SZESE – Vecsési SE  25-15 /13-7/

Agrofeed ETO-SZESE: Décsi, PULAI, SZABÓ 5, SOKORAY 2, Bella , Kőhalmi 2, Győri-Dani 1, GOÓR 4, Lakosy 3, Kovácsovics 1, Papp 2, Czene 1, Schneider 1, Hollós, Paár 2, Pordán 2 edző: Deáki István.

Deáki István: Igazi csapatjátékkal, lelkesedéssel és győzni akarással megérdemelten győztünk.